Tlakový vibrátor Adore G Vibe – stimulace klitorisu a bodu G 2v1

0
1076
tlakovy vibrator ruzovy slon

Tlakové vibrátory se poslední dobu těší veliké oblibě. V této rychlé době je dosažení orgasmu v krátké době velkou výhodou, proto Vám Přinášíme tenhle tlakový vibrátor Adore G. Jedná se o TOP tlakový vibrátor, který můžete na eshopu růžový slon najít. Tak si ho pojďme představit. Jedná se skutečně o nejlepší vibrátor?

tlakovy vibrator adore G

Skvělou správou je, že nyní jej můžete mít se slevou 20 procent a ušetřit tak 3 stovky, a ještě dostanete zdarma toybag, aby Vaše hračka byla v době, kdy se nepoužívá dobře uskladněna.

nebo

Výhody tlakového vibrátoru

  • Stimulace klitorisu a bodu G
  • Anatomický tvar – skvěle padne
  • Silikonový materiál – sametově hebký
  • Silné vibrace a tlakové vlny – intenzivní
  • 10 tlakových a 10 vibračních režimů
  • Voděodolná úprava – snadná údržba
  • Tichý režim – neprobudíte sousedy
  • USB nabíjení – praktické
  • Atest Státního zdravotního ústavu
  • Dárek Toybag

Tlakový vybrator Adore G Vibe řadíme mezi tzv. duální zařízení, které kombinuje tlakovou stimulaci klitorisu s vibracemi stimulujícími bod G. Zároveň je to naše nejprodávanější sexuální pomůcka a představuje zlatou střední cestu. Lidé, kteří nemají rádi dlouhodobé možnosti. Zařízení Adore G Vibe vás potěší vynikajícím anatomickým tvarem a vlastnostmi, které najdeme u nejdražších modelů.

Doporučujeme ženám, které hledají svou první dvojhračku, i zkušeným milovnicím intenzivních orgasmů. Tlakový vibrátor Adore G Vibe je nutností v každé sbírce porno nářadí. Podobné duální modely (pro současnou stimulaci pochvy a klitorisu) lze na trhu najít, ale ne všechny fungují tak, jak by měly. Následující 3 klíčové vlastnosti duálního tlakového vibrátoru jsou pro nás velmi důležité:

1. Tvar: Kouzlo hračky Adore G Vibe spočívá v tom, že elasticita dvou částí je tak akorát a úhel, pod kterým tlaková tryska přilne ke klitorisu, zatímco pochva vyčnívá, aby stimulovala bod G, který uspokojí každou ženu. Její anatomický tvar umožňuje i tzv. hands-free použití, tedy bez nutnosti položení na klíně. Ženy používají volné ruce ke stimulaci dalších erotogenních zón u sebe nebo u svých partnerů.

2. Tryska: Díky velkému průměru trysky a úzkému okraji zařízení Adore G Vibe obepíná celý klitoris a umožňuje tlakovým vlnám pronikat až k jeho kořenu. Takže stimulujete nejen jeho povrch, ale i jeho hluboké vrstvy, což není zrovna běžné. Velikost a tvar jeho trysky poskytne ženám jednu z nejintenzivnějších masáží klitorisu. 3. Intenzita a rozsah tlakových vln: Každý klitoris má jinou velikost a citlivost. Tlakový vibrátor Adore G Vibe stimuluje nejjemnějším tlakem, vhodný i pro ty nejcitlivější ženy a ty, které preferují pomalou, pozvolnou stimulaci. Velikost a tvar jeho trysky poskytne ženám jednu z nejintenzivnějších masáží klitorisu.

3. Intenzita a rozsah tlakových vln: Každý klitoris má jinou velikost a citlivost. Tlakový vibrátor Adore G Vibe dokáže stimulovat nejjemnějším tlakem, vhodný i pro ty nejcitlivější ženy a ty, které preferují pomalou, pozvolnou stimulaci. Jeho maximální pevnost je však podle našich testerů jedna z nejsilnějších na trhu. Milujeme také intenzivní vibrace a tlakové vlny na zařízení, které dámy přenáší do orgasmického nebe. Celkem 10 vibračních a tlakových programů vás provede od jemného laskání a záblesků až po mučivé škádlení a drsné vibrace. Záleží tedy jen na osobních hranicích, buď to ženy zastaví, nebo otevře dveře novým zážitkům.

Tlakový vibrátor Adore G – parametre

Adore G je tlakový vibrátor červené barvy, díky kterému můžete stimulovat současně klitoris i bod G. Jeho nesmírnou výhodou že rychlé dosažení orgasmu. Váži jenom 170 gramů a s celkovou délkou 11,5 centimetru se řadí mezi malé vibrátory. Jenomže, nato, že je malej, umí divy. Velmi si ceníme voděodolného provedení s atestem státního zdravotního ústavu, ale také vestavěnou baterii, která se dobíjí USB kabelem. Určen pro ženy, lesby ale také k partnerským hrátkám.

Hodnocení tlakového Vybratoru testerkou Kamilou

,,Tak tohle byla láska na první pohled. Líbí se mi krásný, čistý, elegantní design a taky kvalitní silikonový materiál ozdobený plastovým kroužkem. Perfektní anatomický tvar vybratoru mě dostal do kolen. Navíc je přizpůsobitelný, takže dobře dolehne na bod G i na klitoris. Tlaková hubička parádně roztepe klitoris. Vibrace jsou silné. Začínají u těch nejjemnějších, které se mnou po letech testování už nic nedělají, ale začátečníky nadchnou.

Pak pokračují ke stále intenzivnějším, až k těm nejhrubším a nejsilnějším, které potěší stejně zkušené ženy, jako jsem já. Pomůcku používám hlavně sama. Miluju dvojitou stimulaci, kdy si hýčkám klitoris i bod G zároveň, takže orgasmus přišel během chvilky. A po něm pak další tři! Stačilo jen po orgasmu vždy snížit intenzitu tlakových vln na minimum a chvilinku si oddechnout a pak ji zase zvyšovat. Nejvíc mě na Adore G Vibe vibrátoru baví handsfree jízda. Stačí si ho jen zavést do klína, nasměrovat, jak potřebujete, a pak si dát ruce klidně za hlavu a mačkat polštář od samého vzrušení.,,

Také hodnocení uživatelů jsou velmi pozitivní kdy ze 314 recenzí získal hodnocení 4,9 ze 5ti možných hvězdiček a 296 uživatelů ji jej pochvaluje. Naleznete jej v sexshopu ruzovy slon.

ruzovy slon tlakovy vibrator adore

Někdy se stretneme, že zákaznice nehledají vibrátor ale vybrator. Je nám jasné, že orgasmus je lepší s tvrdým, než měkkým. Nebojte, pro Vás máme taky skvělé akce a slevy na vybratory.