Naše nejprodávanejší masážní hlavice : AkuWand 2

0
1524
masazni hlavice ruzovy slonik

Masážní hlavice na klitoris i jiné části tela, je v poslední době velice oblíbená. Zejména pro svou super cenovku – kolem 1300 kč, ale také z důvodu všestraného použití. Skvělá Masážní hlavice AkuWand 2 je 30ti centimetrová a voděodolná sexuální hračka, kterou si představíme líp. Máte se na co těšit.

masážní hlavice akuwand

tip: Niní dostanete jako dárek 75ml toycleaner, aby byla Vaše pomůcka hygienicky čistá a připravena k použití kdy bude potřeba. A také supr slevu 20% s kódem LETO20. Platí na všechny bestsellery v eshopu ruzovy slon.

nebo

Oblíbená masážní hlavice výhody

 • Výkyvná hlava – bezva pro každou polohu
 • Ergonomický tvar – dobře se drží
 • Silikonová hlavice – příjemná na těle
 • Silné vibrace – intenzivní orgasmus
 • 10 vibračních programů – vyhrajete si
 • Pro ženy i muže – s nástavci k dokoupení
 • Vodotěsná úprava – hurá do vody
 • Středně tichý – sousedy neprobudíte
 • Magnetické USB nabíjení

Masážní hlavice pro Vás

Testovali jsme stovky vibračních hlav, ale žádná nebyla dostatečně pevná, dostatečně tuhá nebo dostatečně flexibilní, aby dosáhla požadovaných výsledků. Ve spolupráci s výrobcem jsme tedy vytvořili vlastní model masážní hlavice AkuWand 2, která splnila všechna naše očekávání a rozvibrovala celé naše tělo od krku až po patu.

Má silné vibrace, moderní design, pevné materiály a voděodolné provedení. Konečně máme v rukou kvalitní, výkonnou masážní hlavici, kterou ocení zkušení nadšenci do vibračních zařízení i nadšenci BDSM. Štíhlá ergonomická rukojeť je dobře tvarovaná a skvěle padne do ruky. Díky kombinaci s pružnou oscilační hlavou přístroj snadno přesunete k partnerovi ke styku. A to na všech pozicích. Pokud si potrpíte na dlouhé předehry, nesmí vám ve sbírce chybět stativ Akuwand, který z hračky AkuWand 2 udělá univerzální masážní nástroj. Toto užitečné příslušenství jsme speciálně navrhli tak, aby vyhovovalo anatomii mužského i ženského těla.

masážní hlavice ruzovyslon

Silné i jemné vibrace

Výkonný vibrační motor umístěný v hlavě v kombinaci s 10 vibračními programy vám poskytne smyslnou, intenzivní stimulaci a v případě BDSM her dokonce mučivou stimulaci. Záleží na tom, jak jemnou nebo pikantní hru máte rádi. V obou případech si však užijete intenzivní vibrace, které masírují každou erotogenní zónu na vašem těle. Vzhledem k tomu, že na trhu je mnoho různých masážních hlavic a ne všechny poskytují jemné vibrace, upravili jsme masážní hlavici tak, aby tyto vlastnosti měla.

Slabé vibrace ocení nejen ženy s citlivým klitorisem nebo začátečníci, ale i zkušení testeři, kteří si rádi hrají a ještě raději dráždí svou drahou polovičku dlouhým a pomalým drážděním intimních partií. S přístrojem AkuWand 2 můžete masírovat nejen klitoris, svěrač, varlata a hýždě, ale i ztuhlou šíji nebo unavená chodidla.

Všestrané využití masážní hlavice

Naši testeři nejvíce ocenili všestrannost této pomůcky. Přestože masážní hlavice slouží především ke stimulaci klitorisu, lze ji použít i pro vnější masáž ke stimulaci bradavek, prostaty a dalších erotogenních oblastí na těle mužů a žen. Hračku si tak užijete během masturbace, předehry a sexu s partnerem. Líbí se nám také relativně tiché vibrace, což byste u takto velké a výkonné hračky nečekali. Vzrušující jízdu si tak můžete užít i uprostřed noci. Sousedé od vedle nebudou vědět o vašich nočních náletech. Tato moderní vychytávka má také užitečné magnetické USB nabíjení, abyste neutopili přírodu vybitými alkalickými bateriemi.

10 vibračních programů

Celkem 10 vibračních programů vás provede na slastiplné cestě do orgasmického ráje:

 1. Klasická stálá vibrace nejnižší intenzity
 2. Klasická stálá vibrace nízké intenzity
 3. Klasická stálá vibrace střední intenzity
 4. Klasická stálá vibrace vyšší intenzity
 5. Klasická stálá vibrace nejvyšší intenzity
 6. stupeň pulzuje 5 sekund od nejpomalejších k nejrychlejším vibracím
 7. stupeň jsou silné a dlouhé přerušované vibrace
 8. stupeň jsou rychlé a krátké přerušované vibrace
 9. stupeň jsou 3 silné přerušované vibrace, které následuje jedna dlouhá a mocná vibrace
 10. stupeň trvá 3 sekundy a střídá se slabá, střední a silná vibrace

Hodnotenie testerky Kamily

,, Miluji intenzivní stimulaci klitorisu. U nové verze AkuWand 2 mě překvapila síla vibrací. Po zapnutí začala příjemně vrnět, vibrace byly po přiložení hlavice na dlaň hodně cítit. Po přiložení na klitoris se vibrace roznesly po celé ploše vaginy. Byly tak intenzivní, že jsem je cítila hluboko pod povrchem. Masáž byla intenzivní. Vzrušení se rozlévalo pomalu do celého těla, rychle mi stoupal tlak. Za pár minut přišel parádní hluboký orgasmus. S manželem jsme vyzkoušeli masturbační násadu na hlavici Cock Stroker. Na hlavici padne jako ulitá a nesklouzává. Aby byla masáž penisu příjemná, použili jsme hodně gelu. S návlekem jsme si hodně vyhráli a díky otevřenému konci jsem zapojila i svůj jazyk. Manžel byl unešený. Kombinace intenzivních vibrací a orálního sexu mu přinesla intenzivní orgasmus.,,

Testerka Kamila hodnotila produkt jako skvělý s hodnocením 90%. Ještě líp hodnotili masážní hlavici akuwand 2 její užívatelé. Z celkem 656 recenzí, získal tenhle produkt 4,9 bodu z možných 5. Celkově 601 recenzí bylo na 5 hvězdiček, co nás mimořádne teší.

Případně, jestli máte rádi něco menšího, máme pro Vás na sklade malou masážní hlavici TinyWand s délkou jenom 13,5 centimetrů. Ruzovy slon Vám vždy rád poradí.

masázni hlavice ruzovy slon