Realistický vibrátor Dirty dance

0
1412
realisticky vibrator

Najít realistický vibrátor, který má spolehlivý výkon, který se vám nezasekne v pochvě nebo zadku, je jako najít jehlu v kupce sena. V tomto ohledu vibrátor Dirty Dance dokonale splňuje všechna naše očekávání. Tato věrná replika penisu má výrazný odhalený žalud a vrásčitá varlata, která vibrují a jemně přirážejí. Vzhledem k většímu průměru zahřeje hlavně pokročilé fajnšmekry, kteří již mají ve výbavě vibrátor základní velikosti a chtějí intenzivnější protažení.

Široké přísavky bezpečně drží na všech rovných površích a odlepily základnu od dlaždice pouze tehdy, když ji náš tester zvedl prsty. Připevněte přísavku na stenu, dveře auta nebo kamkoli vás napadne a užijte si jízdu bez použití rukou. Použijte volné ruce ke stimulaci bradavek, klitorisu nebo laskání těla partnera. Při testování jsme zjistili, že základna realistického vibrátoru dobře držela v postroji. Dopřejte si tedy také vzrušující spojení. Při výměně rolí přebírá samice partnera a masíruje jeho citlivé anální stěny.

dirty dance vibrator

Jemnější hučící vibrace hrotu realistického vibrátoru dokážou masírovat intimní oblast i pro začátečníky nebo citlivé ženy, které preferují jemnější vaginální stimulaci. Na neustále vibrujícím vibrátoru můžete naprogramovat 8 přírazů, které vás během masturbace nebo předehry dovedou přímo do orgastické nirvány. Stačí se pohodlně posadit do postele a nechat zařízení dělat svou práci.

Dva výkonné motory zvyšují intenzitu stimulace. Jeden najdete ukrytý v žaludu zařízení a další pár centimetrů pod ním. Vibrátor je vodotěsný, takže údržbu můžete provádět na levé zadní straně. Orgasmy si ale můžete užít i ve sprše nebo ve vaně díky voděodolnosti. Voda do jednotky nenateče, takže ji neutopíte. Další vychytávkou je moderní systém Click ‚n‘ Charge, který šetří životní prostředí a šetří vaši peněženku. Nabíjení vibrátoru trvá asi dvě hodiny. Vše, co potřebujete, je baterie telefonu nebo powerbanka.

Nabíjení realistického vibrátoru.

BarvaTělová
Co drážditAnál, Vagina
Druh pomůckyVibrátor
Hmotnost (kg)0.35
Materiál pomůckyPlast, Silikon
Napájecí kabelUSB s magnetickou koncovkou
Napájení pomůckyNabíjecí Li-Ion baterie
Pro kohoŽena
Provedení pomůcky2v1, Anální, Připínací (strap-on), Realistická, S ovladačem, S přirážením, S přísavkou, S varlaty, Vibrační, Vodotěsná
Rozměr délka celková (cm)21
Rozměr délka použitelná (cm)15.5
Rozměr průměr max. (cm)4.2
Rozměr průměr min. (cm)3.5
SituaceAnální hrátky, Stimulace bodu G
Typ hračkyPřirážecí, Realistická, S přísavkou, Vibrační
Velikost pomůckyVelký

Realistický vibrátor – vibrácie

Vyberte si svůj oblíbený z 8 režimů stlačení s jemnými vibracemi. 1. Rychle vpřed 2. Rychlejší tah 3. Tři přírazy následované krátkou pauzou 4. Střídejte pomalý tah s rychlým tahem 5. Čtyři přírazy, krátká pauza 6. Pět přírazů, delší pauzy 7. Dva rychlé a jeden pomalý 8. Tři delší přírazy se střídaly s pěti rychlejšími přírazy

Oblíbený realistický vibrátor

Rychle se naučíte, jak tuto hračku snadno ovládat. Vibrátor se ovládá pouze jedním tlačítkem, které najdete vedle magnetického nabíjecího bodu na spodní straně varlete. Dlouhým stisknutím tlačítka hračku zapnete a vypnete. Jedno krátké stisknutí a začnete přirážet. Po zapnutí jej poznáte podle oranžově podsvícené diody vedle ovládacích tlačítek. Režimy stimulace jsou cyklicky řízené, takže po přepnutí posledního programu se vrátíte k prvnímu programu.

Když je realistický vibrátor zapnutý, můžete jej ovládat také dálkovým ovladačem. Hračku roztančíte krátkým stisknutím tlačítka se symbolem vlnovky. Proklikáte se všemi osmi režimy děrování stejným způsobem. Stisknutím a podržením tlačítka na ovladači po delší dobu zastavíte tah. MÝTNÉ Zařízení, které jste obdrželi, bylo částečně nabito výrobcem. Před prvním použitím jej však plně nabijte. Tím prodloužíte životnost baterie. Vibrátor se nabíjí pomocí moderního systému Click ‚n‘ Charge. To znamená, že konec kabelu s magnetickým bodem umístíte na kovový kolík na spodní straně varlete. Zapojte druhý konec kabelu s plochým konektorem do nabíjecího adaptéru telefonu nebo power banky. Během nabíjení ovládací tlačítko pomalu oranžově bliká. Po nabití bude dioda trvale svítit.

Realistický vibrátor Dirty dance recenze

realisticky vibrator recenze

V recenzích jsem se dočetla, že je veliký, ale mně přijde úplně akorát 🙂 nenazvala bych ho mackem, ale ideálním pomocníkem. Má super design, hlavně se mi líbí žilky a obnažený žalud. Opravdu působí realisticky. Na omak trošku silikon lepí, takže se na něj chytá každá prachová částice, ale stačí opláchnout a je to. Nevím, jestli je úplně vhodně řešené nabíjení – ty dvě mini tečky jsou sice skoro neviditelné, ale trochu hůře na nich drží magnet kabelu od nabíjení.


Jako děvčata, je to fešák. O tom žádná. Měkký, dobře se zavádí. Vibrace perfektní. Co už je horší, je i po několikátém umytí cítit zvláštní zápach. Ale pro použití s kondomem je to jiná jízda.


Realistický vibrátor dirty dance je perfektní svojí velikostí, materiál je na dotyk jako živý, mírná vůně je příjemná. S uchycením mám trochu problém, je poměrně těžší a nikdy se moc dlouho na přísavce neudrží, nepoužívám tedy příliš rotace. Vibrace v žaludu jsou skvělé, bohužel po několika použitích se začly samovolně vypínat a zapnout jdou už jen výjimečně.


Musím přiznat, že jsem se zprvu bála velikosti. Je opravu velký. Ale pak jsem ho namazala hřejivým lubrikačním gelem a krásně zajel dovnitř. Materiál krásně měkký. Vibrace jsou opravdu silné, takže trošku více hlučné než by člověk chtěl. Ale to je jediná jeho nevýhoda, která se dá přehlídnout. Za tu slast to opravdu stojí! Úplně nejlepší je, jak se uvnitř hýbe. To je orgasmus natotata. Musím přiznat, že je úplně dokonalý.